Chacara Braga Monster Villa
Chacara Braga Monster Villa Bragança Paulista van 70 m² is binnen 7 km van Estádio Marcelo Stéfani gelegen en biedt een zwembad, wat zorgt voor een ontspannen verblijf.
Templo Taikanji is op 15 minuten rijden verderop gesitueerd.
Deze 1-badkamer villa kijkt uit over het eigen zwembad.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een keuken van dit vakantiehuis.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Chacara Braga Monster Villa?
Gasten van Chacara Braga Monster Villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Chacara Braga Monster Villa van de luchthaven Guarulhos?
De luchthaven Guarulhos en Chacara Braga Monster Villa liggen op een afstand van 85 km van elkaar. - ❓
Is er een keuken in Chacara Braga Monster Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Chacara Braga Monster Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit vakantiehuis?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit vakantiehuis.